На «Дюймовочку» грошей не дали

960 0

Ми у соцмережах:

«Дюймовочка» разом з пелюстками зберігається на господарському дворі парку

Схоже, так і не розпочнуть реконструкції каскаду фонтанів у парку ім. Шевченка в Рівному — в тому числі й популярної раніше «Дюймовочки». Попередня влада обіцяла це зробити цього року. Нинішня коштів не дала.

Андрій Киселюк, заступник директора об’єднання парків Рівного:

— Загалом на виготовлення проєктно-кошторисної документації з реконструкції каскаду фонтанів та капітального ремонту «Дюймовочки» потрібно 4 мільйони 400 тисяч гривень. Такі витрати відносяться до капітальних видатків. Проте за рішення про виділення коштів депутати Рівненської міської ради не проголосували. Тож поки що «Дюймовочка» з пелюстками зберігається на господарському дворі парку. Ми ж прибрали сміття і воду з чаш, обрізали аварійні дерева по лінії каскаду. До реконструкції все готове, маємо надію, що депутати все ж проголосують за фінансування ремонту важливої споруди для рівнян.

До слова, всі атракціони в парку ім. Шевченка вже працюють. Вони пройшли перевірку і придатні для експлуатації.

Ми порушували питання про заміну колеса огляду, проте для міського бюджету ця сума просто непідйомна — близько 400 тисяч євро, — каже Андрій Киселюк.

Окрім того, в парку цього року планують завершити мощення доріжок бруківкою та асфальтування із заміною поребриків, а також створення пандусів, ремонт підпірних стінок, а також заміну аварійних сходів.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також