На етапі Кубка світу в Буковелі рівняни без медалей

1391 0

Етап Кубка світу з акробатичного фрістайлу відбувся в суботу в Буковелі. Україна змагання такого рівня приймала вперше. Цим етапом завершувався цьогорічний світовий кубок, а тому не всі лідери загального заліку до України приїхали.

Це дало шанс молодим українським і, зокрема, рівненським фрістайлістам проявити себе. Так, 15-річна Надія Жуковська стала тринадцятою з п'ятнадцяти учасниць, а 19-річний Сергій Берчун — 25-м з 27-ми. Для обох спортсменів це був дебют на етапах Кубка світу. Втім, головною нашою надією була Ольга Полюк. Вона з третім результатом увійшла до фіналу. У вирішальній стадії Оля виконувала дуже складний стрибок (стрибок такої складності виконувала, крім неї, лише одна спортсменка). Але з приземленням, на жаль, не склалося, а тому підсумкове десяте місце. Натомість Надія Діденко з Івано-Франківська взялася за менш складну спробу, виконала її чисто і стала на етапі другою. Перемогла ж у Буковелі американка Емілі Кук. Ще одна рівненська фрістайлістка Анастасія Новосад посіла одинадцяте місце. Завершуватиметься сезон для літаючих лижників 2-10 березня в Осло, де відбудеться чемпіонат світу.