На Гощанщині розмило дорогу: хвору жінку до швидкої привезли возом

695 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

На лінію 103 надійшов виклик від фельдшерки фельдшерсько-акушерського пункту с. Малятин Гощанської ОТГ. Вона повідомила, що потребує медичної допомоги її 70-річна односельчанка, яка скаржиться, що вона «перестала відчувати свої ноги та не може самостійно ходити».

Фельдшерка додала, що до будинку пацієнтки доїхати неможливо, оскільки через погодні умови дорога була вся залита водою, повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

За вказаною адресою виїхала фельдшерська бригада Тучинського ППБ Степан Вознюк та водій Валерій Мальованчик.

Бригада не доїхала за 1 км до місця виклику через погану дорогу. Водій та фельдшер взяли з собою ноші, усе необхідне медичне обладнання і пішки вирушили до пацієнтки, на подвір‘ї якої вже чекала підвода, яку надала староста села Світлана Герасимчук.

- Після огляду пацієнтки та надання медичної допомоги відповідно до протоколу нам потрібно було госпіталізувати пацієнтку. І підвода стала нам у нагоді. На ній ми доправили пацієнтку до автомобіля «швидкої», а далі транспортували до Гощанської багатопрофільної лікарні, а згодом і в Рівненську обласну клінічну лікарню, - зазначив фельдшер Степан Вознюк і подякував старості села пані Герасимчук за надану підводу, яка стала у нагоді бригаді «швидкої». 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також