На Херсонщині росіяни готуються до псевдореферендуму

627 0

Ми у соцмережах:

На Херсонщині росіяни готуються до псевдореферендуму

Служба безпеки України перехопила російські документи, які регламентують проведення фейкового референдуму на тимчасово окупованій території Херсонщини.

За рахунок цього псевдоголосування рашисти сподіваються легітимізувати входження частини південної України до складу Росії.

За наявною інформацією, основну роль в організації та його проведенні загарбники планують віддати прокремлівській організації «Волонтери zа росію».

Під кураторством спецслужб РФ її учасники мають роззосередитись в регіоні для імітації підтримки окупантів місцевими жителями, а також створення постановочних сюжетів для росТБ.

Представники окупаційної адміністрації отримали завдання від своїх московських кураторів щодо створення 20 «виборчих комісій» під керівництвом місцевих колаборантів. Склад «виборчкомів» мали затвердити вже до 1 серпня цього року.

Для посилення електоральної підтримки загарбники пропонують роздавати продуктові набори та стартові пакети російських операторів.

Проте згідно з перехопленими ворожими матеріалами колаборанти «доповідають» своїм російським керівникам про те, що херсонці не сприймають ідеї «приєднання», чинять активний спротив та очікують на звільнення регіону від агресорів.

Наразі СБУ ідентифікувала та встановила місцеперебування всіх зрадників та їхніх «координаторів» з РФ, причетних до організації псевдореферендуму.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також