На кладовище біля Рівного без обшуку не потрапиш

1886 0

Ми у соцмережах:

Юрій Поліщук

Заступнику міського голови Рівного Юрію Поліщуку ледь не влаштували обшук в авто, коли він з іншими чиновниками спробував проїхати на кладовище в Квасилові. Це зробила приватна охорона ТОВ «Морган Феніче». Пан Поліщук обурився.

Юрій Поліщук, заступник міського голови:

— Із начальником управління соцзахисту Сергієм Чернієм та з радником міського голови Миколою Капіносом ми прямували на кладовище в Квасилів, щоб в День Конституції покласти квіти на могили воїнів. На в’їзді на кладовище в Квасилові моє службове авто зупинила охорона ТОВ «Морган Феніче» і спробувала обшукати автомобіль. Викликав патрульну поліцію. Пізніше до мене зателефонував керівник підприємства і попросив вибачення, запевнив, що такого більше не повториться. Хоча квасилівці стверджують, що охорона щоразу оглядає їхні авто. А це незаконно. Кладовище — громадське місце, до нього має бути забезпечений вільний доступ громадян, навіть якщо дорога до нього пролягає через територію приватного підприємства.

Роман Басараб, керівник ТОВ «Морган Феніче»:

—Ми вже порозумілися з паном Юрієм. Справа в тому, що дорога до кладовища пролягає через територію підприємства. Тож охорона виконувала свої функції, забезпечуючи безпеку виробництва, на яке не повинні потрапляти легкозаймисті речовини. Вони не обшукали авто. Це називається не обшук, а догляд. Квасилівці ставляться до цього з розумінням.

Віта Кисільова, староста Квасилова:

— Земля у промисловій зоні Квасилова, на якій знаходиться старе кладовище, була продана іноземному інвестору, власнику ПАТ «Рівнесільмаш». Кладовище — старе і з 80-х років закрите. Тут ховають лише тих, хто лишив собі місце біля померлих родичів. На рахунок Квасилівської селищної ради надійшла гарна сума від «Рівнесільмашу» за ці землі. Кошти було витрачено на благоустрій: ремонт покрівель, доріг, дитячих майданчиків. Тоді чомусь ніхто не подумав, що потрібно подбати про вільний доступ населення до кладовища. Пізніше інвестор побудував тут меблеву фабрику «Морган Феніче». Кілька років тому на ній спалахнула велика пожежа. Після цього власники розпорядилися, щоб охорона оглядала всі транспортні засоби, які їдуть на кладовище, заради безпеки. Деякі квасилівці скаржаться, адже це неприємно. З іншого боку, варто враховувати заходи безпеки на виробництві.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також