На кордонах знову черги

1015 0

Ми у соцмережах:

На кордонах знову черги

Напередодні пасхальних свят у пунктах попуску спостерігається накопичення автомобільних черг на в’їзд в Україну.

Напередодні Великодня у пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польській та українсько-білоруській ділянці кордону. Це пов’язано з тим, що значна кількість громадян України, хто працював за кордоном або перебував за межами країни з метою навчання, повертаюся на пасхальні свята додому.

Керівник прес-служби Луцького прикордонного загону Олег Личковський повідомив "РВ", що сьогодні станом на 12.30 перед пунктом пропуску «Ягодин» накопичилось близько 600 транспортних засобів на в’їзд в Україну. А перед пунктом «Доманове» у черзі стоять приблизно 100  автомобілів. Інформацію про кількість транспортних засобів отримано від колег з Польщі і Білорусії, а також консультаційний пункт «Дорохуськ». З української сторони черг в усіх пунктах пропуску немає.

Державна прикордонна служба України вживає всі заходи для забезпечення комфортного, безпечного та максимально швидкого перетину кордону громадянами,  звертається до громадян бути організованими під час перебування у чергах та не створювати передумов для порушення законодавства, намагаючись об’їхати інших учасників руху, і закликає всіх подорожуючих та автоперевізників враховувати ситуацію на кордоні під час вибору маршруту подорожей.

З  метою ефективного планування поїздок через кордон, прикордонне відомство радить врахувати інформацію про накопичення автомобілів та для обрання оптимального маршруту руху користуватися онлайн сервісами на офіційному сайті Держприкордонслужби України для перегляду ситуації на основних пунктах пропуску за цим посиланням. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також