У заповіднику "Ольманські болота" мешканці Рівненщини ягоди та гриби вже не збиратимуть

473 0

Ми у соцмережах:

У заповіднику

Діючі у Рівненській області тимчасові місця спрощеного перетину держкордону України з Білоруссю "Познань", "Березове" і "Дроздинь", де організовано сезонний пропуск громадян України на територію білоруського республіканського ландшафтного заповідника "Ольманські болота" для збору дикоросів, припиняють роботу до кінця серпня.

- У відповідності до двосторонньої домовленості, сьогодні о 22:00 до 30 серпня тимчасово призупиняється пропуск жителів прикордонних районів для збору дикоросів, - йдеться в оприлюдненому прес-службою Держприкордонслужби України повідомленні.

Нагадаємо, що пропуск громадян України здійснювався з 1 липня на ділянці відділу прикордонної служби "Березове" Житомирського загону, де скористалися спрощеним перетином кордону понад 1,8 тис. осіб.

- Зауважимо, що починаючи з 7-ї години 30 серпня заплановано відновлення здійснень пропускних операцій в місцях спрощеного пропуску "Познань", "Березове" та "Дроздинь" жителів прикордоння за наявності паспорта, перепустки, виданої органами прикордонної служби Республіки Білорусь на право знаходження у прикордонній зоні та іменної квитанції про оплату за відвідування ландшафтного заповідника "Ольманські болота". Перетин кордону здійснюватиметься лише в пішому порядку або велосипедами, - додали в Держприкордонслужбі України. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також