На Костопільщині земляки прощались з командиром танка, який загинув на Донеччині

1029 0

Ми у соцмережах:

На Костопільщині земляки прощались з командиром танка, який загинув на Донеччині

Сьогодні жителі Малолюбашанської громади, зібралися разом, щоб провести в останню дорогу Героя – Олега Сергійчука із села Борщівка, який віддав життя за свободу та незалежність України.

Кожен з них знав та поважав загиблого Героя – він був спокійним, щирим, добрим, надійним та впевненим у власних силах, завжди готовим прийти на допомогу.

У листопаді 2022 року Олег був призваний на військову службу по мобілізації, та проходив її у військовій частині А4765. Служив командиром танка. Перебуваючи на війні, він сміливо боровся з ворогом, який вторгся на українську землю, захищав свій народ, свою Батьківщину.
6 серпня на Донеччині, захищаючи незалежність України, загинув смертю хоробрих.

Він мав би повернутись до рідної домівки з довгоочікуваною перемогою, повернутись, в обійми рідних, радіти життю, будуючи плани на майбутнє. Мужній воїн захищав українську землю. Ціною власного життя він виборював право нашої нації бути вільною.

Жалобна хода пройшла від дому захисника до місцевого кладовища в селі Мала Любаша. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив Герой, який загинув за Україну.

Малолюбашанська сільська рада висловлює глибокі, щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Нехай світлий спомин про Олега Сергійчука назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто його знав, любив та шанував! Вічна пам’ять! Вічна слава Герою! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також