На «Кубку нескорених» зібрали гроші для ЗСУ

607 0

Команда рівненського "Вереса" стала третьою на благодійному турнірі «Кубок нескорених», який відбувся в Оржеві.

У складі червоно-чорних зіграли Михайло Сергійчук, Роман Мірошник, Валерій Кучеров, Артем Данилюк, Микола Гайдучик, а також футболісти команди U19 та вихованці ДЮСШ з футболу "Верес".

У півфіналі турніру рівняни поступилися "Звягелю" у серії пенальті. А у матчі за третє місце - обіграли Хімік - 8:1. Перемогу святкувала команда Звягель, яка у фіналі здолала  "ОДЕК".

Організатори турніру «Кубок нескорених» зібрали для потреб ЗСУ майже 22 тисячі гривень!

Нагадаємо, вже 4 липня "Верес" розпочне перший тренувальний збір у рамках підготовки до старту нового чемпіонату УПЛ.