На Луганщині росіяни зібрали 10 тисяч солдат, щоб прорвати фронт

436 0

Ми у соцмережах:

На Луганщині росіяни зібрали 10 тисяч солдат, щоб прорвати фронт

На Луганщині Росія зібрала ударне угрупування до 10000 чоловік особового складу та близько 450 ОВТ, з яких 200 артсистем.

 Як повідомляють аналітики DeepState, головна його мета – прорвати фронт:

- Кацапи розгорнули сили 20-ї армії у вигляді 3 та 144 дивізій, які представлені 236 артилерійською бригадою та 11 полками: 7 мотострілецьких, 2 танкових та 2 артилерійських. Окрім того, залучено найманців з нерегулярних армійських підрозділів. Серед них відомо про присутність «шторм v», «чорна мамба», «фіксики» та «чвк патріот». Для підтримки порядку прибув підрозділ БАРС-14.

Останні три тижні ворог проводить підготовчі заходи у вигляді прощупування слабких місць в обороні ЗСУ. Відбуваються безперервні штурми позицій 3 Окремої штурмової бригади. Ворог втрачає особовий склад, але щотижня прибуває від 2 до 4 сотень свіжомобілізованих кацапів. Цього вистачає як для поповнення, так і для нарощення угрупування. Поки що тактика «м'ясних штурмів» не дала суттєвого результату лише за рахунок того, що на ділянці перебуває сильна бригада. Але наголошуємо, що сили далеко нерівні.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також