На майдані Незалежності бруківку кладуть довго, щоб «не пішла хвилею»

1270 0

Ми у соцмережах:

На майдані Незалежності бруківку кладуть довго, щоб «не пішла хвилею»

Уже місяць як на майдані Незалежності у Рівному триває реконструкція. Бригада на двох ділянках біля кінотеатру уже зняла побиту плитку, а нову бруківку не поклала. Тож люди мусять обходити цю ділянку по бордюру. Цікаво, що майже одночасно замінювали покриття й на території біля ЦУМу — там роботи вже давно завершили.

Володимир Ляшук, начальник УКБ:

Кожен об’єкт має свою складність виконання робіт. Тому на двох різних ділянках плитку можуть укладати різний проміжок часу. Не бачу в цьому нічого такого, що могло б викликати незадоволення. Адже роботи ведуться відповідно до графіка. Уже виконано підготовчі роботи, залито бетонну основу під бруківку, там ще буде армована сітка. Адже на ділянках, де є рух великогабаритного транспорту, треба це робити, щоб згодом покритя не просіло. Майданом їздить техніка комунальників, яка його прибирає. Є там і громадські заклади, які підвозять собі продукцію. Якщо пройтися містом, то можна побачити ділянки, де плитка пішла хвилею — це свідчить про те, що цієї бетонної підготовки виконано не було. На майдані Незалежності такого не трапиться.

Щодо графіка самих робіт, то зараз настає їхня активна фаза, адже підрядник уже почав підвозити нову бруківку.

Олександр Третяк, міський голова:

Попрошу в усіх терпіння. Реконструкція була запланована ще до того, як мене було обрано міським головою. Мене запевнили, що ці роботи будуть завершені до 15 серпня, щоб комунальники змогли підготувати майдан Незалежності до свят. У планах вже наступного року провести реконструкцію бульвару, що за кінотеатром.

Загальна вартість реконструкції майдану Незалежності — близько 7 мільйонів гривень. Тендер на проведення робіт виграла здолбунівська фірма «КОРТАКОЗ».

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також