![фото: KtoNaNovenkogo.ru](/img/650/na-maydani-nezalezhnosti-zbiratimut-koshti-dlya-on20200115_8328.jpg)
16 січня у Рівному відбудеться Різдвяний молодіжний благодійний флешмоб.
Він проходитиме з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького. У заході візьмуть участь духовенство та молодь Рівненської єпархії.
- Дорогі браття та сестри закликаємо Вас долучитися до Різдвяного флешмобу, який відбудеться 16 січня 2020 року о 17:00 год на Майдані Незалежності біля центральної ялинки! - йдеться на вебсайті Рівненської єпархії УПЦ. -
Та це все не задля розваги, Вас чекає благодійна акція збору коштів для онкохворих діток та сімей, яких спіткало це горе.