На мільйони гривень знайшли порушень та недоліків аудитори в автотранспортному підприємстві Рівного

2066 0

Ми у соцмережах:

На мільйони гривень знайшли порушень та недоліків аудитори в автотранспортному підприємстві Рівного

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провело аудит діяльності комунального автотранспортного підприємства 1728, що в Рівному, за період з 1 квітня 2020 року по 30 вересня 2022 року. Було встановлено факти неефективних управлінських дій та рішень, що призвели або можуть призвести до втрат ресурсів, на загальну суму 63,8 млн гривень.

Аудитори виявили, що керівництвом підприємства здійснюється недостатній контроль за коригуванням чи переглядом тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами, що призвело до реалізації послуг з вивезення побутових відходів за цінами нижчими за собівартість. Як наслідок, підприємство втратило можливість отримати доходів на 21,6 млн грн.

Дослідженням також встановлено, що недостатньо проводяться заходи з укладання договорів на послуги з поводження з побутовими відходам. На підприємстві було придбано обладнання та матеріали, які не досі використовуються тощо.

За результатами аудиторського дослідження розроблено 6 рекомендацій як для керівництва об’єкта контролю, так і для органу управління – Департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради. Впровадження рекомендацій допоможе запобігти здійсненню непродуктивних витрат і тим самим позитивно вплине на теперішній фінансовий стан підприємства.

Під час аудиту проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності  КАТП 1728 і виявлено порушень, що призвели до втрат, на суму 278,3 тис. грн. До завершення контролю підприємством вже відшкодовано 219,2 тис грн. Решта  – на контролі аудиторів.

Матеріали ревізії передали управлінню стратегічних розслідувань в Рівненській області, повідомляє пресслужба
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також