На Мототреці масово вбивають собак

999 5

У Рівному в районі Мототреку почали зникати собаки.

Як розповів для нашого видання очевидець Олександр, люди вже виявили чотирьох мертвих собак. Однак тварин зникло набагато більше. Можливо, трупи тварин просто засипало снігом.

-Усі тварини були стерилізовані та неагресивні. Люди їх постійно годували. В собак були явні ознаки отруєння. Одну ми навіть намагалися врятувати, та не вдалося. Масові вбивства собак почалися з неділі, - говорить чоловік.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Елена 12:45, 28.02.2018

  Собак действительно стало меньше и это очень хорошо. Раньше они захватили остановку на Курчатова, всю территорию перед магазином "Эра". Было очень страшно и на остановке стоять и в продуктовые магазины зайти (лежали на ступеньках "Эры" и "Тучинских", нужно было между собаками пробираться). И жутко агрессивные - кидались сворой и на людей и на машины, хотя их не трогали, а просто люди или велосипедисты мимо шли или ехали. Так что врет этот очевидець на счет агрессивности! Хотя есть одна маленькая ласковая собачка с розовым чипом, которая только хвостиком машет и не подходит пока не позовешь. Остальные были огромные злобные твари. И было их больше десятка. Так что огромное спасибо тому, кто избавил нас от этой опасности!.

 • Олександр 12:09, 28.02.2018

  Дві з цих собак більше 8 років жили на КПП автошколи і не відходили від нього далі ніж 50 метрів - тобто на вас Елена вони точно не нападали!

 • Елена 01:37, 28.02.2018

  Олександр! окна моей квартиры выходят на остановку на Курчатова и я не однократно наблюдала и из окна кухни и лично стоя на остановке как собаки кидались на людей и на детей бегущих утром в школу в том числе, как на остановке свора устраивала грызню, как старушку пыталась собака за ногу укусить, когда она села на лавочку, на меня пару раз тоже начинали нападать, но повезло что не покусали! Может это были ваши собаки, а может другие. Я не знаю. Это уже не важно. А по ночам лай стоит жуткий! Конечно тех собак убили жестоко, но стало безопаснее и это факт. А вы могли своих добрых собак не выпускать с территории и были бы они живы. Даже по закону собаки в общественных местах должны быть в намордниках и на поводках. И вообще собаки, когда сбиваются в стаю становятся дикими и агрессивными животными. А этих стай в нашем районе было несколько.

 • Оксана 10:48, 28.02.2018

  По закону, якщо вже Ви згадали, щодо гуманного ставлення до тварин, зокрема ст.229 «Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини»,- карараються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років» От би винних показово притягнути до кримінальної відповідальності за вчинене,!!!

 • Алекс 11:46, 01.03.2018

  А не має статті хто повинен повертати здоров’я покусаним людям? Ці собаки завдають моральної шкоди а деколи і фізичної людям. Я проти насильства над тваринами, але та ситуація, коли дійсно навіть пройти не можна безбоязно куди треба, вимагає якихось дій в цьому відношенні! Неодноразово бачив як собачки накидувались на людину обгавкували та робили спроби вкусити без усіляких провокацій з боку людини! От коли такі захисники потраплять в небезпечну ситуацію, а може ще їх покусають, тоді кардинально змінять свою думку стосовно диких бігаючих товпами по місту собак! Ми ж не в лісі живемо! А велосипедисту не позаздриш коли за ним женеться така гавкаюча свора, ще й всі озираються як на дибіла..

Залиште вiдповiдь

Читайте також