![На об`їзній міста Житомира смуга руху в напрямку Рівного перекрита](/img/650/na-obizniy-mista-zhitomira-smuha-rukhu-v-napryamku_20230130_3562.jpg)
На місці працюють слідчі по ДТП.
У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою з потерпілими, що сталася сьогодні вранці на 143 км автодороги Київ — Чоп (об'їзна міста Житомира), смуга руху в напрямку міста Рівне перекрита, рух транспорту ускладнений, повідомляє Патрульна поліція Житомирської області. Патрульні забезпечують регулювання та безпеку дорожнього руху.
- Водії, плануйте маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, а найголовніше — бережіть життя своє та близьких! - радять поліцейські.