На півночі Рівненщини три лікарні прийматимуть хворих з COVID-19

669 0

Ми у соцмережах:

На півночі Рівненщини три лікарні прийматимуть хворих з COVID-19

Сарненська, Рокитнівська та Дубровицька ЦРЛ надаватимуть допомогу хворим на коронавірус. Про це під час онлайн брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Олег Вівсянник.

«Через високі показники захворюваності минулої доби Сарненська ЦРЛ вже не приймала хворих. Обласне управління охорони здоров’я змінювало маршрути пацієнта до інших лікувально-профілактичних закладів. На сьогодні є розпорядження щодо початку роботи Дубровицької ЦРЛ для надання допомоги пацієнтам хворим на COVID-19. Отже, у північних районах нашої області вже буде працювати три заклади», - розповів Олег Вівсянник.

За його словами, розширення лікувальної мережі дасть можливість повністю та якісно організувати надання медичної допомоги хворим на коронавірус. На сьогодні заповненість ліжок хворими з COVID-19 у лікарнях І-ї хвилі – 62%, тобто є запас потужності.

Водночас, Олег Вівсянник ще раз наголосив, що пороги поширення епідемії залежать від кожного з нас, тому варто дотримуватися протиепідемічних заходів. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також