На полігон зібрали резервістів

3387 4

Ми у соцмережах:

 На полігон зібрали резервістів

Близько 500 військовозобов’язаних оперативного резерву, котрі проходять підготовку на Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Захід», урочисто склали військову присягу на вірність українському народові.

На Рівненському загальновійськовому полігоні розпочалися збори військовозабов'язаних оперативного резерву. Навчання резервістів проводитимуться на базі Рівненського загальновійськового полігону що входить до складу військ оперативного командування «Захід».

На полігоні заздалегідь були розгорнуті пункти прийому особового складу. Офіцери та сержанти із бойових бригад оперативного командування «Захід» зустрічали і супроводжували команди військовозобов’язаних, які прибували із військкоматів. Тут фахівці з комплектування перевіряли явку команд, проводили розподіл офіцерів, сержантів та солдат запасу на посади.

Відразу після цього резервісти направлялися у відділення екіпірування та речового забезпечення. У спеціально обладнаних наметах кожен із них отримав все необхідне, від новенького однострою до карематів і спальників.

Пройшовши медичне обстеження, вони перевдягались у військові однострої та прибували у розташування своїх підрозділів. На місці проводилося оформлення документів для отримання військовозобов’язаними резерву грошового забезпечення. Розміщаються резервісти у польових наметах.

Такі збори дають можливість відновити у пам’яті призабуті знання, відновити навички, навчитися новому. Попереду на військовозабов'яханих оперативного резерву чекає військовий вишкіл, а після нього – бойове злагодження, де вони діятимуть у складі підрозділів. Мета проведення зборів - підвищення боєздатності українського війська.

Близько 500 військовозобов’язанинх оперативного резерву,  котрі проходять підготовку на Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Захід»,  урочисто склали військову присягу на вірність українському народові. 

Серед них представники різних професій - є юристи, водії, слюсарі і пекарі, приватні підприємці, лікарі.

- Присяга на вірність народові України, на вірність своїй державі має особливе значення для кожного з нас, - розповідає солдат Ігор Тюхта.- Ми всі розуміємо, що стаємо на шлях захисту рідної держави, захисту власної сім’ї, власної домівки. Для мене це велика честь бути сьогодні тут, відчути себе повноправним захисником своєї країни.

Попереду у військовослужбовців оперативного резерву майже місяць занять з військових дисциплін, бойове злагодження у складі військової частини.

За повідомленнями прес-служби ОК "Захід".

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також