![На Поліссі палав будинок: мати з сином тепер у лікарні](/img/650/na-polissi-palav-budinok-mati-z-sinom-teper-u-lika_20240517_4610.jpg)
Сьогодні о пів на другу дня до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві, розташованому у селі Залужжя, що у Сарненському районі.
Пожежа палала на вулиці Центральній. Рятувальники оперативно подали на гасіння вогнегасні речовини. Вогонь встиг знищити дах будинку на всій площі, веранду, розміром 3х3 метри, та речі домашнього вжитку, а також пошкодив перекриття на площі 48 м² та стіни на площі 60 м².
Під час пожежі отримали опіки 77-річна власниця помешкання та її 50-річний син. Потерпілі госпіталізовані в Дубровицьку міську лікарню. Причина пожежі та розмір збитків ще встановлюються.