На посаду директора Олександрійської мистецької школи-інтернат – два кандидати

1532 0

Ми у соцмережах:

На посаду директора Олександрійської мистецької школи-інтернат – два кандидати

Відбулося засідання конкурсної комісії з добору керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

На ньому члени комісії під головуванням Людмили Мариніни розглянули заяви претендентів на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат I-III ступенів» Рівненської обласної ради. Зокрема, Наталії Тарасевич та Тетяни Каленик.

Одноголосно члени комісії проголосували за допущення двох кандидатів до участі у конкурсі на посаду директора згаданої школи. Окрім того, під час засідання члени комісії визначили дату проведення конкурсного відбору, який згідно рішення відбудеться 3-го грудня о 14:00.

Нагадаємо, що на ньому кандидати на посаду проходитимуть перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, а також публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Перевірка знання законодавства буде здійснюватися у формі письмового тестування, повідомляє Рівненська обласна рада.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також