На посаду начальника військового ліцею в Острозі – четверо претендентів

681 0

Ми у соцмережах:

На посаду начальника військового ліцею в Острозі – четверо претендентів

Відбулося перше засідання конкурсної комісії, яка обиратиме переможця конкурсу на посаду начальника Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Острозького. Це комунальний заклад Рівненської обласної ради.

До участі в конкурсі подалися четверо претендентів. Зокрема, нинішній керівник ліцею Ігор Приступа, який керує закладом з 2019 року і термін контракту з яким спливає 29 серпня.

Серед претендентів також - колишній директор ліцею Дем’ян Поліщук та підполковник Василь Олійник.

Виявив бажання очолити Острозький військовий ліцей і заступник начальника управління бойової підготовки командування ВМС ЗС України капітан І рангу Ігор Колежнюк. До анексії Криму він працював директором Севастопольського військово-морського ліцею і став відомим після того, як зі своїми вихованцями влаштував загарбникам акцію протесту – марш під прапором України.

Пресслужба Рівненської обласної ради повідомляє: вивчивши перелік документів, члени комісії відзначили, що вони відповідають вимогам. Тож допустили всіх претендентів до участі в конкурсі. Відтепер вони є кандидатами на посаду начальника ліцею. Комісія також затвердила тестові питання, щоби перевірити кожного кандидата на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти. Це 12 білетів, по 30 тестових питань у кожному, які враховують специфіку роботи закладу.

Наступний етап конкурсу – а саме конкурсний відбір – відбудеться 25 серпня. До того часу обласна рада має ознайомити кандидатів з роботою комунального закладу, трудового колективу та батьківським комітетом.

 

 


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також