![На позачергову сесію міськради прибули «тітушки» і поліція](/img/650/na-pozacherhovu-sesiyu-miskradi-pribuli-titushki-i_20210818_3978.jpg)
Депутати сьогодні зібрались на сесію міськради Костополя, щоб оголосити недовіру секретарю міської ради Давиду Дідуху та відкликати з посади голову бюджетної комісії Олексія Кособуцького.
В сесійній залі міської ради невідомі люди зайняли місця депутатів, повідомляє Вечірній Костопіль у Фейсбуці.
В саме приміщення ті ж люди спробували влаштувати пропускний режим. Мабуть, не легко буде депутатам провести сьогодні сесію, на яку з'явились хлопці, які виглядають як "тітушки" і викрикують гасла, намагаючись заглушити виступи депутатів та зірвати сесію. Втім, порядок намагається забезпечити місцева поліція. У залі залишили депутатів та журналістів.