На прогулянку — до зоопарку в Рівному

765 0

Ми у соцмережах:

На прогулянку — до зоопарку в Рівному

Рівненський зоопарк переживає не найкращі часи. Через карантинні обмеження, викликані коронавірусом, зоопарк був позбавлений можливості приймати відвідувачів, а отже, й заробляти кошти на своє утримання. Але у ці дні є можливість усією сім’єю прогулятись засніженими алеями зоопарку і помилуватись його мешканцями.

Олег Павлюк, директор зоопарку:

— Зоопарк найбільше заробляє в період з квітня по червень. А ми торік в цей період були закриті, хоча фактично є парком, де на свіжому повітрі рівняни могли б прогулюватися. Всі екскурсійні групи раніше приїздили саме в цей період. В результаті ми втратили половину заощаджень. Тож звернулися до міської влади Рівного по допомогу, оскільки зоопарк є власністю міської ради. Торік нам виділили 3 мільйони — всю суму витратили на заробітну плату працівникам. Загалом на це потрібно 7 мільйонів гривень плюс витрати на корм для тварин та комунальні платежі. Проте ми мали власні заощадження, тож використали майже усі. Заощаджень вистачить нам до лютого, а далі — не знаю як. Обіцяли цього року виділити 4 мільйони на підтримку, проте цих коштів не вистачить. Єдине, що радує, — дозволили працювати зараз, в локдаун. Щоправда, всі закриті приміщення недоступні. Тому й знизили вартість квитків. Дорослий зараз обійдеться в 50 гривень, дитячий — 30. Відвідувачів хоча й менше, але вони є. Більше їх у вихідні.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Всі бюджетні питання будемо вирішувати одразу після свят. Бюджет був прийнятий. Але до кінця січня він буде коригуватися і будуть прийматися рішення щодо капітальних видатків на ті чи інші об’єкти, в тому числі на зоопарк. Поки що за рішенням комісії ТЕБ та НС зоопарку дозволили працювати при умові, що тераріум буде закритий, а всі прогулянкові зони — відкриті.

А тим часом оголошено тендер на визначення постачальника кормів для тварин в зоопарку через систему публічних закупівель ProZorro. Зокрема, планують придбати 120 тонн сіна, 80 тонн зеленої маси, 1,2 тонни насіння соняшнику, 100 кілограмів насіння льону. Тендерні пропозиції прийматимуть до 24 січня. Переможець тендера постачатиме корми звіринцю з 1 березня по 31 січня. Рівненський зоопарк закупить кормів для тварин на понад 480 тисяч гривень.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також