На ремонт яких доріг Рівного дадуть гроші депутати?

671 0

Ми у соцмережах:

Міст на Соборній потребує не лише ямкового ремонту, а й обстеження — бо аварійний

У Рівному почав працювати асфальтний завод — є вже чим латати ями на найбільш проблемних ділянках доріг.

Віктор Климук, заступник начальника ШЕУ:

— Вирівнюємо ті вибоїни, які можуть бути причиною ДТП. Відповідні приписи нам уже надала поліція. Якщо не виправимо — будуть виписані штрафи. Наразі наші бригади ліквідовують ямковість на вулицях Млинівській, Князя Володимира, Гагаріна, Костромській, Дундича, Льонокомбінатівській, Басівкутській, Гашека, Січових Стрільців, Київській та Відінській.

На поточний ремонт доріг передбачили 47 мільйонів гривень. Поки працюємо на вулицях Дем’янчука, Марка Вовчка, Кобзарській та Гайдамацькій — це незначні ремонти на суму близько 50 тисяч гривень.

Для того, щоб приступити до доріг, які потребують серйозного ремонту, треба буде провести тендери. Адже суми там складають більше мільйона гривень. Поки що запланували середній поточний ремонт таких вулиць: Басівкутська, Біла, Гагаріна, Мазепи, Галицького, Дворецька, Дубенська, Кавказька, Костромська, Литовська, Макарова та Степана Бандери. Ці вулиці ремонтуватимуть після проведення тендерів приблизно в середині квітня.

Готуємо також пропозиції на сесію міськради, на якій розподілятимуть бюджет розвитку. З мікрорайону «На Щасливому» відкрили нову дорогу, проте автомобілі їдуть по вулиці Студентській, яка у значних вибоїнах. Поточним ремонтом тут не відбудешся. Тому проситимемо грошей на розроблення проєкту реконструкції цієї вулиці. На вулиці Соборній досі маємо аварійний шляхопровід, лише на обстеження якого потрібно близько мільйона гривень. Проситимемо гроші на турбокільце на перехресті вулиць Макарова-Дубенська. Ще потрібні гроші на реконструкцію вулиць Курчатова, Дубенської, Київської, Князя Володимира та Ярослава Мудрого. Невідомо, що з вищеназваного профінансує міськрада. Адже практика показує, що депутати більше дбають про прибудинкові території, де живуть їхні виборці, а не дороги.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також