![На Рівненщині через зливи та грози оголосили штормове попередження](/img/650/na-rivnenshchini-cherez-zlivi-ta-hrozi-oholosili-s_20210529_1642.jpg)
За інформацією обласного гідрометеорологічного центру 30 травня на території Рівненщини значний дощ, грози, сильні пориви вітру 15-20 м/с.
Оголошено І рівень небезпечності, жовтий. Сила і засоби Рівненського гарнізону ДСНС готові до реагування на будь-які надзвичайні події пов’язані з негодою.
Рятувальники ДСНС закликають мешканців бути обережними. У випадках надзвичайних подій негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області “101” або “112”.