На Рівненщині АЗС будуть енергонезалежними

597 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині АЗС будуть енергонезалежними

На сьогодні на Рівненщині трохи більше 50% автозаправних станцій мають генератори. Ця кількість буде збільшуватися, доки усі АЗС області не стануть енергонезалежними.

На сьогодні це питання в пріоритеті. Зважаючи на мету ворога – знищити енергетичну мережу України, важливо оперативно забезпечити заправки альтернативними джерелами електропостачання.

Про це йшлося під час зустрічі з керівниками найбільших мереж автозаправних станцій Рівненщини, яка відбулася в ОДА.

На сьогодні в Рівненській області налічується 139 заправок великих мережевих АЗС. Із них 76 – вже з генераторами.

Крім того, важливо забезпечити автозаправні станції інтернетом. Адже за умови відсутності зв’язку та електрики, його наявність - чи не єдина можливість людям дізнатися актуальну інформацію, скомунікувати із близькими або екстреними службами.

Одна із великих мереж - вже на етапі оснащення своїх АЗК супутниковими системи Starlink. Інші – в процесі придбання або пошуку альтернативних варіантів.

- Ворог хоче знищити інфраструктуру України. Повернути нас в 19 століття, аби ми жили при свічках, грілися від вогнища, а інформація передавалася з вуст в уста. Та у нього нічого не вийде. Як би важко не було, ми завжди знайдемо вихід із ситуації. Тому що український народ не перемогти. І хоч важко, але впораємося. Перемога обов’язково буде за нами, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також