На Рівненщині для фінансування обрали кілька книг

248 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині для фінансування обрали кілька книг

Питання з відбору кращих творів місцевих авторів розглянули на засіданні координаційної ради з питань видавничої справи в ОДА.

Члени координаційної ради відібрали кращі книги. На конкурс було подано 28 назв книг 6 видавництв: ПП „Формат – А”, ФОП О.Зень, „Письменницька робітня „Оповідач”, ПП-фірма „Волинські обереги”, ПП „Естеро” та ТОВ „Видавництво Ліра – К”.

Засідання ради відбулося під головуванням Любові Романюк, начальниці управління культури і туризму облдержадміністрації. Вона зазначила що буде відібрано кращі з кращих книг місцевих авторів, які будуть закуплені за державні кошти до кінця року.

Основну увагу комісія звертала на ті видання, котрих немає в бібліотеках та школах Рівненської області. Тому особливий акцент – якісним та популярним виданням, а також книгам для дітей. Крім того, важливим у прийнятті рішення була думка обласної спілки письменників. Члени координаційної ради відібрали для закупівлі 20 назв книг, 1 книгу було знято перед засіданням ради та 7 назв книг відхилено.

Фінансове сприяння матимуть такі твори: літературно-краєзнавчий альманах „Погорина 2021”, Є.Гембаровська „Буде добре”, С.Шевчук „Розбиті вітражі, М.Семенович „Трояндовий запах смерті. Зі спогадів „афганця”, а також дитячі Л.Пшенична „Запахло пирогами”, Т.Бацмай „Ази геометрії”, Н.Диб’як „Оберемок віршів і казок від рівненських письменників” та інші. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також