На Рівненщині до першого класу підуть понад 15 тисяч дітей

664 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині до першого класу підуть понад 15 тисяч дітей

Завтра, 31 травня, - останній день подачі заяви для зарахування дітей у 1-ий клас за територіальною приналежністю. Заяву можна подати як в електронній формі на спеціальному порталі, так і очно в закладі освіти.

- Навчання з 1 вересня залежить від безпекової ситуації в області. Попередньо уроки проводитимуть офлайн лише в тих школах, де є укриття. Основна задача впродовж літа - підготувати належним чином захисні споруди в закладах освіти. Якщо це неможливо зробити в закладі освіти, то укриття має бути поряд, - розповів начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

З 1 червня по 15 червня буде відбуватися зарахування дітей на вільні місця, тобто тих дітей, які не проживають на території обслуговування і не мають першочергового права на зарахування. Після 15 червня дітей зараховують у порядку надходження заяв. Процедура зарахування діток внутрішніх переселенців аналогічна.

На Рівненщині цьогоріч до першого класу подано 15 042 заяв. У Рівному очікується 3 356 дітей, Вараші - 712, Дубні - 434, Острозі - 410.

Віталій Коваль також зауважив, що, незважаючи на воєнний стан та міграцію дітей до інших країн, ситуація з наповненням у початковій школі не критична. Минулоріч в області до першого класу йшли 16 309 учнів, а позаминулого року - 15732.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також