До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучається Вараш

588 0

Ми у соцмережах:

До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучається Вараш

Меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією сьогодні, 15 січня, підписали начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський та голова Вараської територіальної громади Олександр Мензул.

Це вже друга територіальна громада на Рівненщині, яка готова долучитися до проєкту поза конкурсом. У березні 2020 року із такою ініціативою виступила Вирівська ОТГ, самостійно придбавши службовий автомобіль для своїх поліцейських.

«Підписанню меморандуму передувала кропітка робота з обох сторін, — зазначив очільник поліції області Олексій Камишанський. — Однак це точка відліку втілення у життя спільних намірів: вирішення питань, які турбують жителів громади, завоювання довіри людей та авторитету поліції».

Зі свого боку Олександр Мензул запевнив, що готовий виконувати зобов’язання, передбачені проєктом. Зокрема, забезпечити належними умовами роботи поліцейських, виділити кошти на придбання службових автомобілів, облаштування поліцейських станцій.

Сьогодні до Вараської міської ОТГ входить місто Вараш та 17 прилеглих до нього населених пунктів із загальною кількістю населення 52 994 осіб (міське населення — 42 246, сільське – 10 748).

Нагадаємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» спрямований на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є орієнтування поліцейської діяльності на громаду. На території Рівненщини він був запроваджений у серпні 2019 року. Тоді меморандум про співпрацю з поліцією підписали 27 об’єднаних територіальних громад.

Також під час зустрічі присутні обговорили актуальні питання взаємодії територіальної громади з поліцією та шляхи їх вирішення.

Відділ комунікації поліції Рівненської області.

 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також