![фото - ГУ ДСНС Рівненщини](/img/650/na-rivnenshchini-doshchentu-zhoriv-bus-a-khatu-vry_20240408_1235.jpg)
Сьогодні близько шостої години ранку вогнеборці ліквідували пожежу в приватному господарстві в селі Кам’янка Березнівської ТГ Рівненського району.
- Вогнем знищено мікроавтобус марки «Opel Vivaro», покриття та перекриття господарської будівлі. Пошкоджено зовнішнє оздоблення стін житлового будинку. Жертв та постраждалих немає. Причина та збитки встановлюються, - коротко розповіли про подію рятувальники.