На Рівненщині готуються до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади»

777 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині готуються до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади»

Проект Національної поліції стартував у листопаді 2018 року лише у Дніпрі. Наразі його готуються впровадити у Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській та Черкаській областях.

Метою проекту є орієнтування поліцейського виключно на потреби територіальної громади, за якою він буде закріплений. Кожна ОТГ матиме свого офіцера поліції, який опікуватиметься проблемами та потребами лише її жителів.

Як передбачає проект «Поліцейський офіцер громади», Національна поліція бере на себе зобов’язання забезпечити поліцейського офіцера громади службовим автомобілем, повним екіпіруванням, табельною вогнепальною зброєю. Громада ж, зі свого боку, має створити належні умови для роботи місцевого офіцера: забезпечити його приміщенням, паливно-мастильними матеріалами для службового транспорту, витратними матеріалами для роботи.

Нині поліцейські уже поспілкувалися з головами ОТГ усіх районів Рівненської області. Останні підтримують таку поліцейську ініціативу та готові співпрацювати в рамках її запровадження, повідомляє відділ комунікації в Рівненській області.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також