На Рівненщині кращим водієм стала багатодітна мати, яка виховує 22 дитини

2422 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині кращим водієм стала багатодітна мати, яка виховує 22 дитини

У рамках соціальної кампанії «Автобус-привид у пошуках найкращого водія України» Орися Примак стала п’ятим переможцем проекту «Керуй» та отримала почесне звання – Найкращого водія країни. В сім’ї Примаків -22 дітей. Багатодітна мама – водій відповідальний керманич, адже дбає не лише про свою безпеку, а й про безпеку своїх дітей.

У рамках кампанії за безпеку руху «некерований автобус» вже знайшов найвідповідальніших водіїв у чотирьох містах: Сумах, Полтаві, Миколаєві та Хмельницькому. Відтак «автобус – привид» прибув до села Новоукраїнка Рівненської області, аби привітати п’ятого переможця проекту «Керуй» - Орисю Примак.

Орися має 9 років водійського стажу. Але найбільшою гордістю Орисі є її діти. А їх у родині Примаків - 22. Понад 10 років тому Орися зрозуміла, що готова взяти в свою родину на виховання прийомних дітей. Так малеча знайшла люблячих батьків та з’явилася велика, дружна сім’я.

В родині 8 автівок, зокрема – 4 машини у Орисі та ще 4 автівки у її дітей. У сім’ї є правило: з 18 років дитина обов'язково має отримати водійське посвідчення та керувати транспортним засобом.

Для Орисі Правила дорожнього руху – це те саме, що правила життя. Адже за кермом вона відповідає не лише за своє життя, а й життя своїх дітей.

- Сісти за кермо - це була життєва необхідність. Наразі ми з чоловіком виховуємо 16 прийомних дітей, старші вже проживають окремо, тому виникають різні проблеми, зокрема – відвідати лікаря, купити харчі,- сказала Орися Примак.

Керівник поліції Рівненської області Валерій Самчук наголосив, що безпека дітей на дорозі - є основним критерієм роботи поліції.

- Проект «Керуй» сприяє приверненню уваги до проблем безпеки на дорогах та дотримання Правил дорожнього руху. Крім того, батькам – водім не слід забувати про відповідальність за особливих пасажирів в своєму автомобілі – дітей,- сказав Валерій Самчук.

Начальник управління патрульної поліції Рівненської області Сергій Мерчук зазначив, що поведінка батьків – це приклад для наслідування їхніх дітей.

У вас  є дуже крутий приклад - це ваша мама. Вона не дарує вам водійське посвідчення, а дарує вам навчання на водійських курсах. А це дуже важливо. Якщо ви будете дотримуватися всіх тих правил, які діють у вашому сім’ї - ви будете відповідальними водіями, - наголосив Сергій Мерчук.

Нагадаємо, «некерований автобус» обрав кращим водія, який навчає безпеці на дорогах мешканців Хмельниччини.

Департамент комунікації Національної поліції України


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також