![На Рівненщині меншає хворих на грип та СОVІD](/img/650/na-rivnenshchini-menshae-khvorikh-na-hrip-ta-sovid_20230412_6166.jpg)
В області спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРЗ серед населення. Про це повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Упродовж попереднього тижня зареєстровано 6,3 тисячі випадків захворювання на грип та ГРЗ. Це на 4,4% менше, ніж за попередні сім днів. Кількість госпіталізованих пацієнтів становить 1,6% від усіх звернень.
Крім того, за минулий тиждень в області зареєстровано 570 підтверджених випадків COVID-19. Показник захворюваності на 28% менший, ніж у попередньому періоді. На жаль, зареєстровано 3 летальні випадки серед осіб із діагнозом COVID-19 у Рівненському, Вараському та Дубенському районах.
Загалом проведено 4 тисячі лабораторних досліджень, з них: методом ПЛР – 539; методом ІФА – 27; швидкими тестами на виявлення антигену SARS-CoV-2 – 3,5 тисячі.