На Рівненщині планують висадити понад 20 гектарів золотих ягід

1376 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині планують висадити понад 20 гектарів золотих ягід

Фермерське господарство «Смачна ягідка» з Рівненщини, в якому вирощують червону порічку, смородину та малину, планує висадити ще й плантацію обліпихи площею 22 гектари, а також 1 гектар шипшини та досадити цієї осені ще 5 гектарів малини.

- Ми вже розробили проєкт майбутньої плантації обліпихи, але з сортами, які будемо вирощувати, ще не визначалися. Знаємо тільки, що це буде декілька сортів, не один. Можливо, це будуть нові європейські сорти, адже хочемо отримувати великі та гарні ягоди, – зазначив Петро Нікітчук,  директор компанії «Смачна ягідка» з Гощанщини в ексклюзивному коментарю проєкту «Ягідник».

Він каже, що наразі ринок збуту обліпихи є, хоча ціна на неї тримається не дуже висока. В основному обліпиху з гілочкою купують з метою подальшого заморожування.

- Але загалом ми хочемо вирощувати різні ягоди. Можливо, висадимо ще 1 гектар шипшини. Я вважаю, це не надто перспективна культура, але й 1 гектар – це не так і багато, тому, думаю, що ми без проблем реалізуємо цей урожай, – каже директор фермерського господарства 

Читайте також: Золота ягода


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також