![На Рівненщині поліцейський, автомеханік і небайдужі допомогли волонтерам](/img/650/na-rivnenshchini-politseyskiy-avtomekhanik-i-mists_20220401_4145.jpg)
Учора на узбіччі автодороги "Устилуг-Луцьк-Рівне" небайдужі помітили припарковане авто, а поруч - групу чоловіків.
Мешканці села зателефонували поліцейському офіцеру громади, який на місці події з'ясував, що цей транспортний засіб належить волонтерам, однак зламався під час руху .
Під час з'ясування обставин до поліцейського та волонтерів під'їхав місцевий житель, який працює автомеханіком. Він погодився допомогти і проблему оперативно усунули.