На Рівненщині працювали лікарі з Канади

1389 1

Ми у соцмережах:

На Рівненщині працювали лікарі з Канади

На Рівненщині під назвою «Ангели Хоронителі України» реалізують канадський проект. Упродовж трьох днів працівників Клеванського госпіталю навчали канадські лікарі з мультидисциплінарної роботи.

Як повідомляє пресслужба Рівненської ОДА, невролог, фізичний терапевт, ерготерапевт, логопед, психолог та реабілітаційна медична сестра презентували власну форму реабілітації в Канаді, розповіли про місцеві реабілітаційні центри, а також поділились методами роботи з пацієнтами.

Заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко розповіла:

– Проекти, подібні до цього, уже тривалий час функціонують у багатьох країнах світу, у тому числі і в Канаді. Вони направлені на реабілітацію бійців і ветеранів з психологічними і фізичними травмами, які були спричинені війною. Проект «Ангели Хоронителі України» реалізували на Рівненщині вперше за підтримки Ліги Українок Канади та МОЗу. Для області, а особливо для госпіталю ветеранів війни, цей проект надзвичайно потрібний.

На навчання до канадських фахівців приїжджали студенти з Рівненської медичної академії, Луцького медколеджу, Українського католицького університету, а також були присутні лікарі Клеванського госпіталю ветеранів війни.

За словами голови Ліги українок Канади Оксани Кузишин, цей проект об’єднав зусилля канадських фахівців з багаторічним досвідом :

– За часів військової служби я побувала в післявоєнній Боснії, на кордоні між Ізраїлем і Сирією, на Гаїті після того, як у 2010 році на острові стався руйнівний землетрус. Тому, не за чутками, знаю про важливість впровадження нових методів реабілітації. Наш проект полягає у тому, аби заохочувати фахівців навчатися. Адже ніхто краще не допоможе військовому, як хороший лікар, який розуміється в останніх техніках реабілітації.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також