На Рівненщині працюватиме мобільна група з ліквідації боргів по аліментах

1194 1

Ми у соцмережах:

На Рівненщині працюватиме мобільна група з ліквідації боргів по аліментах

З 12 по 16 березня на Рівненщині працюватиме мобільна група з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів. До складу групи увійшли фахівці центрального та місцевого управління державної виконавчої служби Мін'юсту.

Зокрема, провідний спеціаліст відділу контролю Управління контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Ірина Мазур, державний виконавець відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Владислав Яковенко, заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області Галина Ліщук та головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Рівненській області Ігор Дудка.

- Ми надаватимемо практичну і методичну допомогу державним виконавцям на місцях, а також перевірятимемо їх діяльність, стан виконання рішень щодо стягнення аліментів із недобросовісних боржників, - зазначила Ірина Мазур.

Цього тижня мобільна група працюватиме у десяти районах області, а також у Рівному.

Нагадаємо, що із 6 лютого 2018 року набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Також при Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області був створений регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також