На Рівненщині продовжують повертати побутовим споживачам переплати за блакитне паливо

619 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині продовжують повертати побутовим споживачам переплати за блакитне паливо

На початок квітня 2023 року жителям Рівненщини повернули 45,45 млн грн переплат та сум, що були помилково сплачені за природний газ після зміни постачальника.

Кошти від «Рівнегаз Збуту» отримали вже понад 16 тисяч побутових споживачів.

Повернення зайво витрачених грошей продовжується, однак на оперативність виплат істотно впливає той факт, що досі багато боржників не розрахувалися з компанією за використаний до травня минулого року газ. До того ж є чимало випадків, коли у документах заявників трапляються помилки, які потребують додаткових уточнень. У комплексі ці фактори, на жаль, уповільнюють процес повернень.

Водночас, деколи жителі Рівнещини продовжують звертатися до газівників навіть тоді, коли переплата вже виплачена, оскільки не отримали відповідних повідомлень від банків. Самостійно перевірити, чи кошти зараховані на картки, можна у мобільних застосунках та на сайтах банків або у їхніх відділеннях.

У “Рівнегаз Збуті” нагадують, що побутові споживачі, які досі не погасили борги за використаний до травня 2022 року газ, повинні їх сплатити. Інакше постачальник має право звертатися до суду, аби отримати належне.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також