На Рівненщині проводять навчання військової авіації

2211 1

Ми у соцмережах:

На Рівненщині проводять навчання військової авіації

На Рівненському військовому полігоні проводять масштабні навчання бригад армійської авіації Сухопутних військ та Військово-морських сил.

Беруть участь всі категорії льотного та льотно-підйомного складу, авіанавідники, офіцери бойового управління.

Екіпажі вертольотів різних типів, зокрема Мі-24 та Мі-8, у складі пар, ланок та ескадрилій виконують навчально-бойові завдання в складних метеорологічних умовах.

Окрім польотів різної складності, пілоти виконують завдання з висадки десанту, елементи евакуації, польоти на бойове застосування ракетного та артилерійсько-гарматного озброєння з гранично малої висоти вдень та вночі.

Окремим питанням навчань стане відпрацювання навичок пілотування вертолітної техніки, обладнаної приладами нічного бачення, що дозволяє літати та вести вогонь в темну пору доби на рекордно малій висоті.

Після навчання підрозділів буде визначено кращий екіпаж, пару, вертолітну ланку Мі-24, Мі-8.

Як зазначив начальник армійської авіації командування Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Ігор Яременко, рівненський полігон має добре розвинену інфраструктуру, саме тому за короткий проміжок часу тут можна виконати більше бойових завдань, використовуючи менше палива та значно зекономити льотний ресурс вертольотів.

З кожним роком завдання екіпажів ускладнюються. Ми використовуємо нові способи виконання льотних та вогневих завдань. Вперше за часи незалежності України проводимо навчання у складі 16 вертольотів, які виконуватимуть завдання у складі ескадрильї вночі. Це є ще одним доказом того, що армійська авіація спроможна виконувати бойові завдання у складних умовах, - зазначив п.Яременко.

За повідомленням відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне).


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також