На Рівненщині пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднанні зусилля-2021»

720 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднанні зусилля-2021»

На Рівненському полігоні пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднанні зусилля-2021». До них залучали військових і техніку держав-членів та партнерів НАТО. Зокрема, США, Велику Британію, Канаду, Угорщину, Польщу, Румунію, Литву, Словаччину, Туреччину, Фінляндію, Швецію, Грузію, Італію, Францію, Латвію та інші країни. Це майже 1000 військових та 25 керівників силових відомств з різних країн світу.

Такі масштабні навчання відбуваються на всіх основних військових полігонах і вперше в історії України. Рівненські чиновники разом з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, начальником Генштабу ЗСУ Сергієм Шапталою та командувачем Сухопутних військ ЗСУ Олександром Сирським спостерігали за відпрацюванням взаємодії наших та іноземних підрозділів.

Зокрема, військові напрацьовували тактику: блокування противника та подолання інженерних загороджень; штурму та оволодіння траншеями; відбиття контратаки противника; створення оборонного бойового порядку.

Рівненські - відрізняються тактичними діями з ведення наступального бою. Спільна мета навчань - взаємосумісність наших Збройних Сил для протидії світовим та регіональним загрозам. Вкотре переконатись майстерності наших військових. Вони довели, що разом з іноземними підрозділами діють як один механізм і чітко виконують поставлені задач, зазначає пресслужба Рівненської ОДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також