На Рівненщині розпочинають новий флешмоб: назви красу своїми іменами!

1075 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині розпочинають новий флешмоб: назви красу своїми іменами!

Ініціативу започаткувало управління культури і туризму Рівненської ОДА у рамках оновленої концепції «Рівненщина туристична». Флешмоб #своїми_іменами передбачає промоцію туристичних, культурних та історичних об’єктів області завдяки їхнім автентичним назвам.

- Подорожуючі часто порівнюють локації з закордонними відповідниками. А відтак і називають їхніми іменами. Рівненська Ісландія, рівненські Мальдіви - звучить, як мінімум, дивно. Можна просто називати їх своіїми іменами. Саме тому запускаємо однойменний флешмоб. Таким чином, ми плануємо боротися із комплексом меншовартості. Наша мета зберегти українську автентику, - зазначила начальниця управління культури і туризму ОДА Любов Романюк.

Вона закликала мандрівників та жителів Рівненщини відмовитися від недолугих порівнянь і називати локації своїми автентичними назвами.

Долучитися до флешмобу можна на сторінці «Рівненщина туристична» у соціальній мережі Фейсбук, поширивши інформацію про нього або ж зробити свою власну, у якому закликаєш забути про цю непотрібну звичку.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також