На Рівненщині сформують перелік довгобудів

У Рівненській ОДА оголосили про формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію. У список потраплять і незавершені споруди, на яких не проводилися будівельні роботи понад два минулих роки.

1 хв. читання
У Департаменті з питань будівництва та архітектури ОДА зазначили, що відповідно до Постанови Кабміну від 15 грудня 2021 року № 1327 у 2022 році в Україні має бути проведена інвентаризація «довгобудів».
– Наступного року на Рівненщині, як і загалом по Україні, має відбутися інвентаризація всіх об’єктів незавершеного житлового будівництва. Є чітке визначення та форма для внесення даних щодо об’єктів. Список формуватимуть упродовж чотирьох місяців. Перелік буде надісланий Мінрегіонбуду для узагальнення, – розповіла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.
Формування такого переліку дозволить детально вивчити актуальну ситуацію та у подальшому напрацювати чіткі механізми розв’язання проблеми «довгобудів».

Інформацію для формування Переліку надавати за адресою: департамент з питань будівництва та архітектури ОДА, 33028, майдан Просвіти,1, м. Рівне, електронна адреса: arhioda@rv.gov.ua. 

Поділитися цією статтею