На Рівненщині шукають швачок, які готові працювати дистанційно

663 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині шукають швачок, які готові працювати дистанційно

На Рівненщині можуть з’явитися мікрошвейні підприємства у селах. Це будуть віддалені робочі місця за місцем проживання людини.

 Ініціатива належить міжнародній меблевій компанії «Морган Феніче».

Наразі декілька керівників громад зацікавилися пропозицією і на запрошення компанії ознайомилися із виробництвом та умовами створення таких робочих місць.

«Спільно з Рівненською ОДА ми ініціювали створення віддалених робочих місць для швачок, зокрема, у північних районах. Поки що трохи більше 100 (саме стільки є швейних машин). Під час зустрічі з керівниками громад обговорили можливі варіанти співпраці. Наша компанія готова забезпечити логістику, надавати сировину і устаткування», - повідомив директор «Морган Феніче» Роман Бесараб.

Він додав, що підприємство розвивається, і вони готові підвозити людей у межах 50 км, а також за потреби забезпечити проживання. Адже наразі є вакансії складальників, вантажників, верстатників, операторів та інженерів.

Одним із перших виявив готовність створити подібне підприємство керівник Бугринської ТГ Сергій Пилипчук: «Окрім нових робочих місць, це й ще податки до бюджету. Тут нормальна заробітна плата, офіційне працевлаштування. А у нас є приміщення і бажаючі працювати. Тому вже на наступному тижні домовилися про зустріч у громаді».

За словами представників обласного центру зайнятості, 54% безробітних в області - саме сільське населення. Тому ініціатива створення віддалених робочих місць актуальна. І вони готові організувати перекваліфікацію працівників.

Нагадаємо, міжнародна компанія «Морган Феніче» є одним із найбільших виробників м'яких меблів у світі. Підприємство працює на Рівненщині вже майже 10 років. На сьогодні тут працевлаштовано понад 1100 осіб. Нещодавно компанія запустила в області лінію виробництва поролону, що стало третім етапом інвестицій в регіон.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також