На Рівненщині стартувала додаткова сесія ЗНО-2021

505 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

Уже сьогодні, 29 червня, на Рівненщині розпочинається додаткова сесія ЗНО, яка триватиме до 16 липня. Тестування проходитимуть у Рівненській гуманітарній гімназії.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО проходила 21 травня –15 червня. Для участі у тестуванні зареєструвалося 14 тисяч 464 учасники. Сертифікаційні роботи виконали понад 65%, майже 35% учасників не з’явилися.

Основна сесія ЗНО пройшла успішно.

«Найкращим результатом, про який мріє кожен учасник, є 200 балів за виконання сертифікаційної роботи. Рівненщина пишається, що має 17 учасників, які набрали максимальних 200 балів із ЗНО», повідомив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

200 балів набрали:

5 учнів з англійської мови (обласний науковий ліцей, Рівненська гуманітарна гімназія, троє учасників із Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8);
1 учень з хімії (Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23);
3 учні з математики (Гощанська районна гімназія, Володимирецький районний колегіум та обласний науковий ліцей);
1 учень з української мови (Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»);
3 учні з української мови та літератури (Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 м.Рівне, Острозька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Млинівська гуманітарна гімназія);
4 учні з біології (Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської, Березнівський економіко-гуманітарний ліцей, Прислуцький ліцей, Володимирецький районний колегіум).
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також