На Рівненщині стартувало ЗНО-2019

828 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині стартувало ЗНО-2019

Сьогодні в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Уже об 11:00 розпочалося перше тестування з математики.

Для участі в першому іспиті на Рівненщині зареєструвалося 4574 осіб. Це випускники середніх шкіл, студенти коледжів та профтехучилищ. Вони складають ЗНО у 18 пунктах області.  

Учасникам тестування при собі необхідно обов’язково мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі в ЗНО. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного з цих документів, його не допустять у пункт ЗНО. Під час проходження тесту з математики учасникам тестування заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем і калькулятором. Також заборонено проносити до пункту тестування засоби зв’язку, технічні пристрої, друковані або рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування. 

На виконання 33 завдань для учасників відведено 3 години.

А вже за 2 дні, 23 травня, відбудеться оцінювання з української мови і літератури, і трохи згодом, 4 червня, – з Історії України. Останній іспит – з хімії – 13 червня. Додаткова сесія проходитиме з 26 червня по 12 липня. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також