На Рівненщині стартував «Учитель року»

1659 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині стартував «Учитель року»

На Рівненщині стартував перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», на який зареєструвалося 140 учасників.

Конкурс проводиться у номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Цьогоріч змагання відбуваються за зональним розподілом, тобто педагоги працюватимуть у 11 пунктах із врахуванням результатів реєстрації. Конкурс проходитиме у 3 етапах: зональний в листопаді, обласний в грудні-лютому, а всеукраїнський заключний – у квітні.

Вперше за всю історію конкурсу, педагоги змагатимуться у номінації «Вчитель інклюзивного класу».
На Рівненщині інклюзивне навчання вже організовано у 225 школах, де ункціонує 462 інклюзивні класи, в яких навчається 582 учня. Для супроводу дітей введено 378 посад асистента вчителя. Вже працює 8 інклюзивно-ресурсних центрів, до кінця наступного їх має відчинитися ще 25.

Вчителі змагатимуться у 5 випробуваннях: «Методичний практикум» – демонстрація відеозапису уроку, «Тестування з фахової майстерності», «Проект», «Урок» та «Практична робота». Оцінюватимуть роботу найкращі освітяни області.

Найкращі педагоги області зустрінуться у фіналах, які відбудуться у Луцьку - «Географія», Запоріжжі - «Вчитель інклюзивного класу», Полтаві - «Основи здоров’я», Сумах - «Захист Вітчизни» та Одесі - «Французька мова», повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також