В Рівному стартував ярмарок-форум традиційного одягу

980 0

Ми у соцмережах:

В Рівному стартував ярмарок-форум традиційного одягу

«Від автентики до трендів» - під таким гаслом у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки проходить Всеукраїнський ярмарок-форум традиційного одягу, національного костюму та автентичних супутніх ремесл «Український національний костюм: поліський вимір».

 «Без популяризації традиційного народного одягу, занесення його частин та елементів до переліку нематеріальної культурної спадщини, мудрої пролонгації цього процесу - ми не будемо мати результату, який очікують наші нащадки. Ми робимо це для того, щоб наше майбутнє знало наше минуле. Впевнена, що цей захід стане традиційним, і щороку ми будемо знайомити наших дітей з автентичними строями та новинками сучасних трендів національного вбрання», - зазначила у вітальному слові до учасників заходу начальниця управління культури та туризму ОДА Любов Романюк.

Тож поціновувачі національних традицій та поліського етностилю мають можливість оглянути виставку автентичних строїв Рівненського Полісся, відвідати ярмарок-продаж сучасного етноодягу та прикрас, виробів народних художніх промислів. А також взяти участь у конференції та послухати лекції провідних етнографів і краєзнавців щодо особливостей народного одягу Рівненського Полісся, збереження автентичних традицій у сучасному одязі, використання натуральних тканин, як основного сегменту традиції тощо.

Також до уваги відвідувачів дефіле етномоди, презентації друкованих видань та проєктів, дотичних до національного костюму, майстер-класи з вишивки, ткацтва, соломо- та бісероплетіння, виступи фольклорних колективів поліської пісні й танцю.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також