На Рівненщині стартують «16 днів проти насильства»

1169 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині стартують «16 днів проти насильства»

Вже традиційно щороку, з 25 листопада до 10 грудня, Рівненщина долучається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Цьогоріч у рамках кампанії проти насильства в області відбудеться низка просвітницьких заходів: акції, виховні години, тематичні бесіди, квести, години спілкування, відеолекторії, тренінги, круглі столи, дискусії тощо.

Під керівництвом заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, на підтримку зазначеної Всеукраїнської кампанії.

- Основні завдання акції - привернути увагу громадськості до цієї проблеми, активізувати партнерський рух органів державної влади та громадських організацій, провести інформаційні кампанії та заходи з попередження насильства, - зазначила Людмила Шатковська.

Директорка департаменту соціальної політики ОДА Роза Слободенюк повідомила:  з початку року на Рівненщині зафіксовано 2754 тисячі звернень від громадян до органів соцзахисту щодо домашнього насильства. З них 2274 - це жінки, 340 – чоловіки та 140 дітей.

На сьогодні на Рівненщині діє 19 спеціалізованих служб для допомоги особам, які постраждали від насильства. Це 9 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, 7 спеціалізованих служб первинного соціально-психологічного консультування, 1 денний центр та 1 відділення для осіб, які постраждали від насильства.

Старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Максим Мельник розповів про діяльність патрульних у випадках домашнього насильства. Так, за останні 10 місяців до поліції надійшло 6000 повідомлень про домашнє насильство, складено 4000 протоколів, 65 направлено до суду, а також застосували 700 термінових заборонних приписів.

Про роботу Консультативної служби та громадської організації «ЗДЖ Берегиня» розповіла Олена Бобровська. А голова ГО «Центр громадських ініціатив «Чайка» Лариса Гунько повідомила про комплексну допомогу постраждалим від насильства під час війни в рамках проєктів міжнародної допомоги, повідомляє Рівненська ОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також