На Рівненщині у півтора рази зросли надходження акцизного податку з пального

737 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині у півтора рази зросли надходження акцизного податку з пального

Детінізація АЗС на Рівненщині дає свої результати. За рік з часу початку роботи в області Центру з детінізації ринку пального до бюджетів надійшло 138 млн грн акцизного податку з пального, що на 42% більше проти першого півріччя минулого року.

Нагадаємо, за дорученням президента України Володимира Зеленського, у вересні 2019 року на Рівненщині створили Центр з детінізації ринку пального. До нього увійшли працівники РОДА, фіскальної служби, прокуратури, правоохоронці та інші фахівці.

«Рік тому розпочалася активна фаза боротьби із тіньовими АЗС і щодня виявляли нові незаконні АЗС. У результаті закрили 154 об’єкти нелегальної торгівлі нафтопродуктами. Тепер другий етап – коли ми спостерігаємо за позитивними наслідками, зокрема на 14% зросли обсяги реалізації пального на офіційних АЗС та у півтора рази зросли надходження акцизного податку з пального. Це ті кошти, які можна спрямувати на добудову садочків або шкіл, ремонт доріг в громадах», - розповів голова ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, Рівненська область однією з перших почала боротьбу із тіньовими автозаправками. Досвід Рівненщини щодо легалізації тіньових АЗС перейняли інші області. Боротьба з нелегальними АЗС триватиме до повного їх закриття або легалізації. Аналогічна робота організована в питаннях протидії незаконній вирубці лісу, виготовленні та реалізації нелегального алкоголю, незаконному видобутку корисних копалин. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також