На Рівненщині вдвічі скоротилася черга безробітних на одну вакансію

505 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині вдвічі скоротилася черга безробітних на одну вакансію

Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості станом на 1 серпня 2021 року становить 2 300 одиниць. У середньому на одну вакансію претендує 5 безробітних, тоді як на цю дату торік було одинадцятеро.

Як повідомили в обласній службі зайнятості, з початку року за їх сприяння на Рівненщині працевлаштовано 11 100 громадян. Загалом послугами служби скористалися 48 900 осіб, в тому числі 30 300 безробітних. Професійне навчання проходили майже 3 тисячі жителів області.

5,5 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 18,6 тис. вакансій, з них 53,4% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості.

Пресслужба Рівненської ОДА повідомляє, що з  ініціативи голови Рівненської ОДА Віталія Коваля облдержадміністрації діє обласна координаційна платформа для роботодавців та працівників – «Rivne work hub». Її завдання – допомога ключовим роботодавцям області у підготовці кадрів. А головна ідея полягає в тому, щоб повернути заробітчан з-за кордону та працевлаштувати їх на Рівненщині, поряд із сім’єю. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також