На Рівненщині відбудуться зйомки чергової частини серії документальних фільмів «УПА очима східняка»

738 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині відбудуться зйомки чергової частини серії документальних фільмів «УПА очима східняка»

Режисер з Луганщини Євген Дзюба вже декілька років поспіль у західних областях України знімає документальні кінострічки про діяльність Української повстанської армії.

Щоб відзняти чергову частину фільму, цього разу завітав на Рівненщину. Таким чином, митець прагне донести землякам правду про український повстанський рух і його боротьбу з нациськими і радянськими окупантами.

Допомогти у зйомках фільму згодився секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян. Переконаний, така ініціатива однозначно допоможе позбутися навіяної кремлем брехні і дозволить багатьом людям швидше прийти до розуміння, що Україна єдина і народ її не вдасться розділити, якою б підступною і потужною не була пропаганда кремля.

Подібні проекти просто необхідні кожному українцю. Я щиро вдячний автору проекту, який працює над тим, щоб правду про повстанську армію дізналась вся Україна. Я твердо переконаний, що війна, яка наразі триває - це віддзеркалення тієї визвольної. Сьогодні надзвичайно важливо та потрібно формувати світогляд підростаючого покоління в садках і школах, адже від цього залежить майбутнє нашої держави. Євген Дзюба робить надзвичайно потрібну справу. Це надзвичайно талановитий та відданий своїй справі режисер. Тому, я з радістю відреагував на його прохання і всіляко сприятиму у зйомках майбутньої кінострічки”, - зазначив Віктор Шакирзян.

Для створення чергової документальної серії фільму «УПА очима східняка» Євген Дзюба планує об’їздити кілька населених пунктів на Рівненщині, знайти цікаві історії та факти, поспілкуватися з істориками та краєзнавцями, аби повністю розкрити етапи становлення українського повстанського руху, розповісти про героїчну боротьбу бійців УПА з нацистськими і радянськими окупантами, і показати усе це через призму сприйняття людини народженої на сході країни.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також